PE-X Borular

PE-X Borular
PE-X borular, zeminden ısıtmalı sistem
Günümüz plastik teknolojisinin harika ürünü PEX borular yerden ısıtma sisteminde, mobil tesisatta, sıcak ve soğuk su tesisatlarında kullanılabilen tek borudur.

FIRATPEX Plastik Boru Sistemleri sıcaklık karşısında yüksek performans özellikleri göstermesi ve esnekliği açısından Silan Yöntemi olarak bilinen PE-Xb üretim modeli ile üretilmektedir.
Zeminden Isıstma Sistemi
FIRATPEX Zeminden Isıtma Sistemleri PE-Xb crosslink boruların geliştirilmesi sonucu dünya plastik boru pazarında oldukça yaygınlaşmıştır. Ülkemizde de teknoloji harikası Oksijen Bariyerli Fıratpex Boruların üretilmesiyle sorunsuz bir zeminden ısıtma sistemi ortaya çıkmıştır. İş merkezleri, spor salonları, okul, laboratuvar, ibadet yerleri, sinema gibi özellikle geniş ve yüksek tavanlı mekanların ısıtılması için çok uygun bir çözümdür.

Doğru projelendirme yapıldığında homojen bir ısı yayılımı elde edilen zeminden ısıtma sistemlerinde, düşük ısıtma derecesi ile yüksek ısı konforu sağlanarak, standart tesisat uygulamalarına göre yüzde 25 oranında yakıt tasarrufu elde edilir ve yaşam alanlarında estetik ve ferah bir ortam sağlanır.

FIRATPEX Plastik Boru Sistemlerinin ayrıca; en az elli yıllık servis ömrü malzeme hafifliği, çabuk ve firesiz döşenebilmesi gibi birçok avantajı vardır. Zeminden ısıtma sistemleri sağlıklı, konforlu ve ekonomiktir. Isı ve sıcaklığın iletiminde yüksek performans sağlayan Fıratpex Boru Sistemleri, yerden ısıtma sistemleri için gereken tüm yapısal özelliklere sahiptir. Zeminden ısıtma sistemleri sağlıklı, konforlu ve ekonomiktir. Isı ve sıcaklığın iletiminde yüksek performans sağlayan Fıratpex Boru Sistemleri, yerden ısıtma sistemleri için gereken tüm yapısal özelliklere sahiptir.

FIRATPEX Zeminden Isıtma Sistemlerinde sıcaklığın ortama dağılımı, düzgün ve homojen bir şekilde oluşur.
Zeminden Isıtma Sistemleri
Zeminden Isıtma Sistemlerinde plastik boruların döşenme şekli, sıcaklığın ortama düzgün bir şekilde dağılmasını sağlayacak özelliklerde olmalıdır.

Fıratpex boruları, uygulama yapılacak alanın özelliklerine göre tekli paralel, ikili parelel, üçlü parelel ve spiral formlarında döşeme yapmaya elverişli olabilecek elastiki yapıya sahiptir.Zeminden Isıtma Sistemi Döşeme Şekilleri
 

Kalite Belgeleri
Kalite Belgeleri

1- PİSSU ATIK SU BORULARI VE EK PARÇALARI
2- PİSSU RESİDENCE (SESSİZ) ATIK SU BORULARI VE EK PARÇALARI
3- PPRC TEMİZ SU BORULARI VE EK PARÇALARI
4- HDPE 100 BASINÇLI İÇME SUYU VE EK PARÇALARI
5- TRİPLEX (KORİGE) ATIK SU BORULARI VE EK PARÇALARI
6- DRENAJ SİSTEMİ BORU VE EK PARÇALARI
7- GALVANİZ , SİYAH , SARI , KAPLİN MALZEMELER
8 - RAINBIRD  VE HUNTER SULAMA SİSTEMİ MALZEMELERİ 
_________________________________________________________________________

İstekleriniz İçin Mail Adresimiziden İrtibata Geçmenizi Rica Ederiz

info@genclerplastik.com

whatsap bilgi ve teklif hattımız : 05352333224
Kapat